Vsak drugi ponedeljek v mesecu so na šoli popoldanske govorilne ure (razen, če je v tem mesecu roditeljski sestanek). Prisotni so vsi strokovni delavci in sicer so za starše od 1.-5. razreda govorilne ure med 16.00 in 17.30, za učence od 6. do 9. razreda pa med 17.00 in 18.30.

Vsak strokovni delavec ima enkrat mesečno še govorilno uro v dopoldanskem času in sicer v tednu, ko je tudi popoldanska govorilna ura (v tednu, ko je drugi ponedeljek v mesecu). Zaradi lažje organizacije je priporočljiva vnaprejšnja najava staršev preko e-pošte ali telefona.

Dopoldanske pogovorne ure:

Ime in priimek Dan Ime in priimek Dan Ime in priimek Dan
Ura Ura Ura
BEZJAK Barbara PON KORPAR Jožica PON SORKO Anja SRE
9.10-9.55 12.00-12.45 10.20-11.05
BILUŠ Mateja PON KREMPL  Bojan Sreda STRELEC Barbara ČET
12.00-12.45 10.20-11.05

 

12.00-12.45

BLAZNIK Tanja PET LEBAR Damijana   STOJAKOVIĆ Nina PET
9.10-9.55   10.20-11.05
BON Dean SRE PIPENBAHER Magda SRE ŠTRAUB Maja SRE
9:10-9:55 11.10-11.55 9.10-9.55
BOŽNIK Manja SRE PLANINŠEK  Renata PET TRSTENJAK Petra ČET
11.10-11.55 8.20-9.05 10.20-11.05
BRAVAR Zlatka PON POTOČNIK Lea PON VARGAZON Maja  
11.10-11.55 12.50-13.35  
DONKO Tanja PET PREL Mira   VUJINIĆ  Vesna  
12.00-12.45    
GEREČNIK Milena SRE RAZBORŠEK Zlatka   ZUPANC Sarita TOR
8.20-9.05   12.00 – 12.45
GEREČNIK Stanislav ČET RENČELJ Doroteja PON ŽEBAVEC Katarina PET
9.10-9.55 11.10-11.55 12.00-12:45
GORENŠČEK Ines PON ROBIČ Dominik   ŽIVEC Maja ČET
11.10-11.55   11.10-11.55
JEZERNIK Karmen TOR ROJKO Romana SRE ŽIVEC Matevž

ČET

 

9.10-9.55 7.30 – 8.15 10.25-11.00
KAUBE Anita SRE SABATI Simona   ŽUPEVC Edita  
9.10-9.55    
KLINE Mojca TOR SEL Simona SRE UREK Petra – dop. SRE
11:10-11:55 11.10-11.55 10.20-11.05
KODRIČ  Suzana PON SOBAN Karmen      
12.00-12.45    

 

  1. turnus:
Ime in priimek Dan Ime in priimek Dan Ime in priimek Dan
Ura Ura Ura
BEZJAK Barbara   KORPAR Jožica PON SORKO Anja SRE
  12.00-12.45 10.20-11.05
BILUŠ Mateja PON KREMPL  Bojan Četrtek STRELEC Barbara ČET
12.00-12.45 12.00-12.45

 

12.00-12.45

BLAZNIK Tanja PET LEBAR Damijana   STOJAKOVIĆ Nina PET
9.05-9.55   10.20-11.05
BON Dean SRE PIPENBAHER Magda SRE ŠTRAUB Maja SRE
9:10-9:55 10.20-11.05 9.10-9.55
BOŽNIK Manja SRE PLANINŠEK  Renata PET TRSTENJAK Petra ČET
11.10-11.55 8.20-9.05 10.20-11.05
BRAVAR Zlatka   POTOČNIK Lea PON VARGAZON Maja  
  12.50-13.35  
DONKO Tanja petek PREL Mira   VUJINIĆ  Vesna  
12.00-12.45    
GEREČNIK Milena SRE RAZBORŠEK Zlatka   ZUPANC Sarita  
8.20-9.05    
GEREČNIK Stanislav ČET RENČELJ Doroteja PON ŽEBAVEC Katarina PET
9.10-9.55 11.10-11.55 12.00-12:45
GORENŠČEK Ines   ROBIČ Dominik Tor 8:20 – 9:05 ŽIVEC Maja ČET
    11.10-11.55
JEZERNIK Karmen   ROJKO Romana SRE ŽIVEC Matevž ČET
  7.30 – 8.15 10.25-11.00
KAUBE Anita SRE SABATI Simona   ŽUPEVC Edita  
9.10-9.55    
KLINE Mojca TOR SEL Simona SRE UREK Petra – dop.  
11:10-11:55 11.10-11.55  
KODRIČ  Suzana PON SOBAN Karmen      
12.00-12.45  
Dostopnost
Better Tag Cloud